Szkolny konkurs czytelniczo-plastyczny "Mój ulubiony bohater z książki". - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 33 w Lublinie

Tag img 10.04.2024, 12:51

Szkolny konkurs czytelniczo-plastyczny "Mój ulubiony bohater z książki".

Od początku roku szkolnego biblioteka i świetlica serwują uczniom klas 1-3 dużą dawkę zajęć czytelniczych w postaci: lektur, bajek, legend, baśni, wierszy, słuchowisk.

Logo konkursu czytelniczo-plastyczny ,,Mój ulubiony bohater z książki

Owocem tych działań jest szkolny konkurs czytelniczo-plastyczny pt. „Mój ulubiony bohater z książki”. Ciszył się on dużym powodzeniem, a uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonali swoje prace. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom! Poniżej przedstawiamy listę laureatów i wyróżnień:

1 miejsce:

- Sebastian Sobstyl,

- Agata Ciesielka,

- Alicja Pizoń.

Organizatorzy: Emilia Szpyra, Agnieszka Poźniak, Ewelina Nowicka, Katarzyna Szlązak.