EKO tydzień oraz Dzień Ziemi w oddziałach przedszkolnych - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 33 w Lublinie

Tag img 25.04.2024, 09:51

EKO tydzień oraz Dzień Ziemi w oddziałach przedszkolnych

Nasi wychowankowie wzięli udział w cyklu zajęć, podczas których w formie różnorodnych zabaw poznali zasady segregacji odpadów oraz możliwości ich ponownego wykorzystania.

Dzieci na spacerze niosą transparenty z Dnia Ziemi 3

Dzieci wzięły udział w spektaklu teatrzyku kamishibai pt. „Jak żyje ziemia”, a także wykonały prace plastyczne „Drzewa - zielone płuca ziemi” w ramach projektu „Czyste powietrze wokół nas” pod patronatem Głównego Inspektora Sanitarnego w Lublinie.
Chętni wzięli udział w plastyczno - technicznym konkursie „Świat bez śmieci w oczach dzieci”.
Na zakończenie w radosnym korowodzie przeszliśmy ulicami naszego osiedla, niosąc ekologiczne hasła i śpiewając piosenki związane z wiosną, przyrodą i ekologią.