Ogólnopolska Kampania Czytelnicza " Mała Książka - Wielki Człowiek" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 33 w Lublinie

Tag img 27.03.2024, 09:40

Ogólnopolska Kampania Czytelnicza " Mała Książka - Wielki Człowiek"

W ramach Ogólnopolskiej Kampanii Czytelniczej " Mała Książka - Wielki Człowiek" odbyło się uroczyste przekazanie wyprawek czytelniczych. Pani Dyrektor oraz panie z biblioteki przekazały uczniom klas pierwszych zestawy przygotowane przez Insytut Książki.

Dziecko czyta ksiązkę 3

Dzieci otrzymały książki autorstwa Justyny Bednarek pt. " Wnuczka antykwariusza", do której piękne ilustracje wykonała Emilia Dziubak wraz z poradnikiem dla rodziców i opiekunów podpowiadającym, jak wspierać dziecko w nauce czytania. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na to, jak ważne jest kształtowanie zamiłowania do czytania już od najmłodszych lat.